RK - CHAIN RK530H 100C - 12210144
30,17incl. BTW
30,17incl. BTW

30,17incl. BTW
| Merk | RK |
|---|---|
| Afdichtingstype | Niet-afgedicht |
| Treksterkte | 34,3 kN (7700 lb) |
| Master Link Connector Type | Clip |
| MAX Motor CC Straat | 500 cc |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Treksterkte metrisch | 34,3 kN |
| Treksterkte Imperial | 3500 kg |
| Links | 100 |
| Aantal Links | 100 |
| Kettingmaat | 530 |
|---|---|
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Natuurlijk |
| Productnaam | Aandrijfketting |
| Materiaal | Koolstoflegeringsstaal |
| Ketentype | 530 H |
| Grootte | 530 |
| Gewicht | 1,89 kg/100 Links |
| COLOR | Natuurlijk |
| Maximale motorinhoud (Straat) | 500 cc |
