RK - CONLINK RK520EXW R - R18521EXW
4,43incl. BTW
4,43incl. BTW

4,43incl. BTW
| Type | Ketting |
|---|---|
| Aantal Links | 1 |
| Links | 1 |
| Afdichtingstype | W-Ring |
| Treksterkte | 34,3 kN (7701 lb) |
| Max Motor CC Offroad | 750 CC |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Treksterkte metrisch | 34,3 kN |
| Treksterkte Imperial | 7701 lb |
| Kettingmaat | 520 |
| COLOR | Natuurlijk |
|---|---|
| Merk | RK |
| Stuks | Elk |
| Kleur/Afwerking | Natuurlijk |
| Productnaam | Verbindende Schakel |
| Materiaal | Staal |
| Ketentype | 520 Ex Fabriek |
| Grootte | 520 |
| Model | EXW Serie |
| Gewicht | 1,67 kg/100 Schakels |
| Maximale Motorinhoud (Offroad) | 750 cc |
