CHAMPION - CHAMPION S-PLUG RL82YC - RL82YC
6,39incl. BTW
6,39incl. BTW

6,39incl. BTW
| Type | Weerstand |
|---|---|
| Vorm Aardingselektrode | Standaard |
| Terminalconfiguratie | Solide Terminal |
| Midden Elektrode Uitsteeksel | Geprojecteerd |
| Aardelektrode Configuratie | Enkel |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Metrische Zeskantmaat | 20,6 mm |
| Hexgrootte Imperial | 13/16" |
| Thread bereik metriek | 12,7 mm |
| Elektrodetipmateriaal | Nikkellegering |
| Type Middenelektrode | Standaard |
|---|---|
| Merk | CHAMPION |
| Stijl | Koper Plus |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Bougie |
| Model | RL82YC |
| Inbusmaat | 20,6 mm (13/16") |
| Warmteregime | 82 |
| Draadmaat | 14 mm |
| Draadbereik | 12,7 mm (1/2") |
| Draad Bereik Imperiaal | 1/2" |
