CHAMPION - CHAMPION S-PLUG RN12YC - RN12YC
5,74incl. BTW
5,74incl. BTW

5,74incl. BTW
| Type | Weerstand |
|---|---|
| Vorm Aardingselektrode | Standaard |
| Terminalconfiguratie | Solide Terminal |
| Midden Elektrode Uitsteeksel | Geprojecteerd |
| Aardelektrode Configuratie | Enkel |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Metrische Zeskantmaat | 20,6 mm |
| Hexgrootte Imperial | 13/16" |
| Thread bereik metriek | 19,1 mm |
| Elektrodetipmateriaal | Nikkellegering |
| Type Middenelektrode | Standaard |
|---|---|
| Merk | CHAMPION |
| Stijl | Koper Plus |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Bougie |
| Model | RN12YC |
| Inbusmaat | 20,6 mm (13/16") |
| Warmteregime | 12 |
| Draadmaat | 14 mm |
| Draadbereik | 19,1 mm (3/4") |
| Draad Bereik Imperiaal | 3/4" |
