SBS - BRAKE PAD SINT FR - 17221194
49,37incl. BTW
49,37incl. BTW

49,37incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7,6 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Dikte | 7,6 mm (19/64") |
| Montagepositie | Voor |
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
|---|---|
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set |
| Stijl | Straat , Multifunctioneel |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 19/64" |
