SBS - BRAKE PAD SINT RACE - 17213721
140,36incl. BTW
140,36incl. BTW

140,36incl. BTW
| Type | Gesinterd metaal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7,4 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Breedte Imperial | 1-43/64" |
| Dikte | 7,4 mm (19/64") |
| Breedte | 42,4 mm (1-43/64") |
| Montagepositie | Voor , Linkervoor , Voor Rechts |
|---|---|
| Materiaal | Gesinterd Metaal |
| Productnaam | Remblok |
| Stuks | Set |
| Stijl | Spoor |
| Merk | SBS |
| Thickness Imperial | 19/64" |
