SW-MOTECH - EVO FOG LIGHT KIT - 20012403
366,05incl. BTW
366,05incl. BTW

366,05incl. BTW
| Type | Rijlicht |
|---|---|
| Housing Material | Aluminium |
| Voor Merk | Honda |
| Trimkleur | Zwart |
| Volt | 12 V |
| Lamptype | LED |
| LED/Lichtkleur | Wit |
| Totale Diameter | 7,1 cm |
| Behuizing/Stang Kleur | Zwart |
| Lensmateriaal | Polycarbonaat |
| Montagestijl | Klem |
| Watt | 12 W |
|---|---|
| Merk | SW-MOTECH |
| Stijl | Kogel |
| Stuks | Kit |
| Productnaam | Mistlicht |
| Vorm | Rond |
| Lenskleur | Wissen |
| Montagepositie | Links en Rechts Voor |
| Model | Evolutie |
| Kenmerken | ECE-Goedgekeurd , IP69 Waterdicht |
| Helderheid | 1050 lm |
