SW-MOTECH - EVO HIGH BEAM KIT - 20012968
345,71incl. BTW
345,71incl. BTW

345,71incl. BTW
| Type | Grootlicht |
|---|---|
| Housing Material | Aluminium |
| Voor Merk | BMW |
| Trimkleur | Zwart |
| Volt | 12 V |
| Lamptype | LED |
| LED/Lichtkleur | Wit |
| Totale Diameter | 7,1 cm |
| Behuizing/Stang Kleur | Zwart |
| Lensmateriaal | Polycarbonaat |
| Montagestijl | Opzetstuk |
| Watt | 12 W |
|---|---|
| Merk | SW-MOTECH |
| Stijl | Kogel |
| Stuks | Kit |
| Productnaam | Lichtpakket |
| Vorm | Rond |
| Lenskleur | Wissen |
| Montagepositie | Links en Rechts Voor |
| Model | Evolutie |
| Kenmerken | ECE-Goedgekeurd , IP69 Waterdicht |
| Helderheid | 800 lm |
