TECMATE - CORD OPTIMATE MAGCODE PORT - 38070749
67,51incl. BTW
67,51incl. BTW

67,51incl. BTW
| Type | Magnetisch |
|---|---|
| Lengte kabel | 101,5 cm |
| Rijstijl | Straat |
| Cable Length | 101,5 cm (40") |
| Type Voedingsaansluiting | Oogconnector |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Volt | 12 V |
|---|---|
| Productnaam | Poort Verbinding |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Magnetisch , Poort |
| Merk | TECMATE |
| Kabel Lengte Imperiaal | 40" |
