THOR - BACKPACK THOR SLAM CAMO/ACID - 35170565
54,39incl. BTW
54,39incl. BTW

54,39incl. BTW
| Merk | THOR |
|---|---|
| Dieptemetriek | 18 cm |
| Rijstijl | Fiets , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Height Imperial | 19" |
| Metrische Hoogte | 48,5 cm |
| Diepte | 18 cm (7") |
| Hoogte | 48,5 cm (19") |
| Breedte Imperial | 11" |
| Breedte (Metrisch) | 28 cm |
| Breedte | 28 cm (11") |
|---|---|
| Kenmerken | Reflecterend , Interne Laptopsleeve |
| Model | Slam |
| Materiaal | Polyester |
| Productnaam | Rugzak |
| Kleur/Afwerking | Geel , Zwart , Grijs |
| Basiskleur | Grijs |
| Stuks | Elk |
| Diepte Imperiaal | 7" |
