THOR - PACK THOR RESERVOIR GY/BK - 35170566
102,79incl. BTW
102,79incl. BTW

102,79incl. BTW
| Merk | THOR |
|---|---|
| Diepte | 15 cm (6 Inch) |
| Metrische Hoogte | 51 cm |
| Height Imperial | 20" |
| Volume | 3 liter (183 kubieke inch) |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiaal Volume | 183 cubic inch |
| Rijstijl | Fiets , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Dieptemetriek | 15 cm |
| Hoogte | 51 cm (20") |
| Breedte Imperial | 11" |
|---|---|
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Grijs |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Grijs |
| Productnaam | Rugzak |
| Materiaal | Neopreen , Polyester |
| Model | Reservoir |
| Kenmerken | Reflecterend , Borstriem |
| Breedte | 28 cm (11") |
| Diepte Imperiaal | 6" |
