ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV KAW - 11420738
166,79incl. BTW
166,79incl. BTW

166,79incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 42-9/16" |
| Lengtemaat | 108,11 cm |
| Breedte Imperial | 1-19/64" |
| Breedte (Metrisch) | 32,94 mm |
| Breedte | 32,94 mm (1-19/64") |
| Lengte | 108,11 cm (42-9/16) |
| Model | UA |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Geribbeld , Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | UTV |
