ULTIMAX - BELT ULTIMAX UXP CFMOTO - 11421219
216,76incl. BTW
216,76incl. BTW

216,76incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Imperiale Lengte | 38-1/8" |
| Lengtemaat | 96,84 cm |
| Breedte Imperial | 1-7/16" |
| Breedte (Metrisch) | 36,51 mm |
| Breedte | 36,51 mm (1-7/16") |
| Lengte | 96,84 cm (38-1/8") |
| Model | XP |
|---|---|
| Materiaal | Rubber , Aramide |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
