ULTIMAX - BELT ULTIMAX UXP CFMOTO - 11421220
259,97incl. BTW
259,97incl. BTW

259,97incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 38-1/8" |
| Lengtemaat | 96,84 cm |
| Breedte Imperial | 1-3/8 Duim |
| Breedte (Metrisch) | 34,93 mm |
| Breedte | 34,93 mm (1-3/8") |
| Lengte | 96,84 cm (38-1/8") |
| Model | XP |
|---|---|
| Materiaal | Rubber , Aramide |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | UTV , ATV |
