ULTIMAX - BELT ULTIMAX UXP POLARIS - 11421221
176,32incl. BTW
176,32incl. BTW

176,32incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 32-5/8" |
| Lengtemaat | 82,87 cm |
| Breedte Imperial | 23/32" |
| Breedte (Metrisch) | 18,26 mm |
| Breedte | 18,26 mm (23/32") |
| Lengte | 82,87 cm (32-5/8") |
| Model | XP |
|---|---|
| Materiaal | Rubber , Aramide |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | UTV |
