ULTIMAX - BELT ULTIMAX UXP POLARIS - 11421222
264,53incl. BTW
264,53incl. BTW

264,53incl. BTW
| Type | Aandrijving |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 46,08" |
| Lengtemaat | 117,04 cm |
| Breedte Imperial | 1-7/16" |
| Breedte (Metrisch) | 36,51 mm |
| Breedte | 36,51 mm (1-7/16") |
| Lengte | 117,04 cm (46,08") |
| Model | XP |
|---|---|
| Materiaal | Rubber , Aramide |
| Productnaam | Riem |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Dubbel-gemakkelijk |
| Merk | ULTIMAX |
| Rijstijl | UTV |
