WISECO - PISTON KIT ATC/TRX350 - 09030323
261,14incl. BTW
261,14incl. BTW

261,14incl. BTW
| Type | Bovengedeelte |
|---|---|
| Boormaat in metrisch | 82,00 mm |
| Metrische Pistondiameter | 81,95 mm |
| Rijstijl | Off-Road , ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Pistondiameter | 81,95 mm |
| Zijkap Coating | Ongecoat |
| Compressieverhouding imperiaal | 10,25:1 |
| Compressieverhouding | 10,25:1 |
| Engine Type | Vier-takt |
| Pistondmateriaal | 2618 Aluminiumlegering |
|---|---|
| Slaglengte | 68,00 mm |
| Verplaatsing | 350,4 cm³ |
| Boordiameter | 82,00 mm |
| Model | Gesmeede Serie |
| Productnaam | Herbouwkit |
| Stuks | Kit |
| Merk | WISECO |
| Strokelengtemetriek | 68,00 mm |
