WISECO - PISTON KIT CR/TRX250 - 09030342
309,54incl. BTW
309,54incl. BTW

309,54incl. BTW
| Type | Bovengedeelte |
|---|---|
| Boormaat in metrisch | 67,50 mm |
| Metrische Pistondiameter | 67,42 mm |
| Rijstijl | ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Pistondiameter | 67,42 mm |
| Zijkap Coating | Ongecoat |
| Boor - Overmaat Metrisch | +1,50 mm |
| Engine Type | 2-Takt |
| Pistondmateriaal | 4032 Aluminiumlegering |
| Slaglengte | 72,00 mm |
|---|---|
| Boorgat - Overmaat | +1,50 mm |
| Verplaatsing | 246 cc |
| Boordiameter | 67,50 mm |
| Model | Pro-Lite |
| Productnaam | Herbouwkit |
| Stuks | Kit |
| Merk | WISECO |
| Strokelengtemetriek | 72,00 mm |
