WISECO - PISTON KIT KAW 1000J - 09030161
911,06incl. BTW
911,06incl. BTW

911,06incl. BTW
| Type | Bovengedeelte |
|---|---|
| Compressieverhouding | 10,25:1 |
| Boor - Overmaat Metrisch | +2,50 mm |
| Compressieverhouding imperiaal | 10,25:1 |
| Zijkap Coating | Ongecoat |
| Pistondiameter | 71,95 mm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Metrische Pistondiameter | 71,95 mm |
| Boormaat in metrisch | 72,00 mm |
| Engine Type | Vier-takt |
| Pistondmateriaal | Gesmeed 2618 Aluminium |
|---|---|
| Merk | WISECO |
| Stuks | Kit |
| Kleur/Afwerking | Aluminium |
| Productnaam | Herbouwkit |
| Model | Gesmeede Serie |
| Boordiameter | 72,00 mm |
| Verplaatsing | 1075 cc |
| Boorgat - Overmaat | +2,50 mm |
| Slaglengte | 66,00 mm |
| Strokelengtemetriek | 66,00 mm |
