WISECO - PISTON KIT KAW BAYOU - 09030355
261,95incl. BTW
261,95incl. BTW

261,95incl. BTW
| Type | Bovengedeelte |
|---|---|
| Boormaat in metrisch | 67,50 mm |
| Metrische Pistondiameter | 67,45 mm |
| Rijstijl | ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Pistondiameter | 67,45 mm |
| Zijkap Coating | Ongecoat |
| Compressieverhouding imperiaal | 9,3:1 |
| Compressieverhouding | 9,3:1 |
| Engine Type | Vier-takt |
| Pistondmateriaal | 2618 Aluminiumlegering |
|---|---|
| Slaglengte | 61,00 mm |
| Verplaatsing | 215 cc |
| Boordiameter | 67,50 mm |
| Model | Gesmeede Serie |
| Productnaam | Herbouwkit |
| Stuks | Kit |
| Merk | WISECO |
| Strokelengtemetriek | 61,00 mm |
