WISECO - PISTON KIT KAW500 60.5MM - 09030421
562,43incl. BTW
562,43incl. BTW

562,43incl. BTW
| Merk | WISECO |
|---|---|
| Boormaat in metrisch | 60,50 mm |
| Metrische Pistondiameter | 60,42 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Pistondiameter | 60,42 mm |
| Zijkap Coating | ArmorGlide® |
| Boor - Overmaat Metrisch | Standaard |
| Engine Type | 2-Takt |
|---|---|
| Pistondmateriaal | Gesmeed , 4032 Aluminiumlegering |
| Slaglengte | 59,70 mm |
| Boorgat - Overmaat | Standaard |
| Boordiameter | 60,50 mm |
| Model | Gesmeede Serie |
| Productnaam | Pistoonkit |
| Stuks | Kit |
| Strokelengtemetriek | 59,70 mm |
