WISECO - PISTON KIT LT/KFX 80 - 09030369
183,59incl. BTW
183,59incl. BTW

183,59incl. BTW
| Type | Bovengedeelte |
|---|---|
| Boormaat in metrisch | 50,50 mm |
| Metrische Pistondiameter | 50,42 mm |
| Rijstijl | ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Pistondiameter | 50,42 mm |
| Zijkap Coating | Ongecoat |
| Boor - Overmaat Metrisch | +0,50 mm |
| Engine Type | 2-Takt |
| Pistondmateriaal | 4032 Aluminiumlegering |
| Slaglengte | 42,00 mm |
|---|---|
| Boorgat - Overmaat | +0,50 mm |
| Verplaatsing | 82 cc |
| Boordiameter | 50,50 mm |
| Model | Gesmeede Serie |
| Productnaam | Herbouwkit |
| Stuks | Kit |
| Merk | WISECO |
| Strokelengtemetriek | 42,00 mm |
