WISECO - PISTON KIT POL 250 T/BOSS - 09030351
234,15incl. BTW
234,15incl. BTW

234,15incl. BTW
| Type | Bovengedeelte |
|---|---|
| Boormaat in metrisch | 74,00 mm |
| Metrische Pistondiameter | 73,92 mm |
| Rijstijl | ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Pistondiameter | 73,92 mm |
| Zijkap Coating | Ongecoat |
| Boor - Overmaat Metrisch | +2,00 mm |
| Engine Type | 2-Takt |
| Pistondmateriaal | 4032 Aluminiumlegering |
| Slaglengte | 60,00 mm |
|---|---|
| Boorgat - Overmaat | +2,00 mm |
| Verplaatsing | 244 ccm |
| Boordiameter | 74,00 mm |
| Model | Gesmeede Serie |
| Productnaam | Herbouwkit |
| Stuks | Kit |
| Merk | WISECO |
| Strokelengtemetriek | 60,00 mm |
