WISECO - PISTON KIT POL ATV 400 - 09030359
261,17incl. BTW
261,17incl. BTW

261,17incl. BTW
| Type | Bovengedeelte |
|---|---|
| Boormaat in metrisch | 83,00 mm |
| Metrische Pistondiameter | 82.92 mm |
| Rijstijl | ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Pistondiameter | 82,92 mm |
| Zijkap Coating | Ongecoat |
| Boor - Overmaat Metrisch | Standaard |
| Engine Type | 2-Takt |
| Pistondmateriaal | 4032 Aluminiumlegering |
| Slaglengte | 70,00 mm |
|---|---|
| Boorgat - Overmaat | Standaard |
| Verplaatsing | 400 CC |
| Boordiameter | 83,00 mm |
| Model | Gesmeede Serie |
| Productnaam | Herbouwkit |
| Stuks | Kit |
| Merk | WISECO |
| Strokelengtemetriek | 70,00 mm |
