WISECO - PISTON KIT TRX 300 - 09030329
264,42incl. BTW
264,42incl. BTW

264,42incl. BTW
| Type | Bovengedeelte |
|---|---|
| Boormaat in metrisch | 74,50 mm |
| Metrische Pistondiameter | 74,45 mm |
| Rijstijl | ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Pistondiameter | 74,45 mm |
| Zijkap Coating | Ongecoat |
| Compressieverhouding imperiaal | 10,25:1 |
| Compressieverhouding | 10,25:1 |
| Engine Type | Vier-takt |
| Pistondmateriaal | 2618 Aluminiumlegering |
|---|---|
| Slaglengte | 65,50 mm |
| Verplaatsing | 282 cc |
| Boordiameter | 74,50 mm |
| Model | Gesmeede Serie |
| Productnaam | Herbouwkit |
| Stuks | Kit |
| Merk | WISECO |
| Strokelengtemetriek | 65,50 mm |
