WISECO - PISTON KIT W/GASKETS - 09030222
194,35incl. BTW
194,35incl. BTW

194,35incl. BTW
| Type | Bovengedeelte |
|---|---|
| Boormaat in metrisch | 49,00 mm |
| Metrische Pistondiameter | 48,95 mm |
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Pistondiameter | 48,95 mm |
| Zijkap Coating | Ongecoat |
| Boor - Overmaat Metrisch | +1,00 mm |
| Engine Type | 2-Takt |
| Pistondmateriaal | 4032 Aluminiumlegering |
| Slaglengte | 45,80 mm |
|---|---|
| Boorgat - Overmaat | +1,00 mm |
| Verplaatsing | 82 cc |
| Boordiameter | 49,00 mm |
| Model | Pro-Lite |
| Productnaam | Herbouwkit |
| Stuks | Kit |
| Merk | WISECO |
| Strokelengtemetriek | 45,80 mm |
