WISECO - PISTON KIT W/GASKETS - 09030265
249,97incl. BTW
249,97incl. BTW

249,97incl. BTW
| Type | Bovengedeelte |
|---|---|
| Boor - Overmaat Metrisch | Standaard |
| Compressieverhouding imperiaal | 10,5:1 |
| Zijkap Coating | Ongecoat |
| Pistondiameter | 72,95 mm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Metrische Pistondiameter | 72,95 mm |
| Boormaat in metrisch | 73,00 mm |
| Compressieverhouding | 10,5:1 |
| Engine Type | Vier-takt |
| Pistondmateriaal | 2618 Aluminiumlegering |
|---|---|
| Merk | WISECO |
| Stuks | Kit |
| Productnaam | Herbouwkit |
| Model | Gesmeede Serie |
| Boordiameter | 73,00 mm |
| Verplaatsing | 250 cc |
| Boorgat - Overmaat | Standaard |
| Slaglengte | 59,50 mm |
| Strokelengtemetriek | 59,50 mm |
