WISECO - PISTON KIT W/GASKETS - 09030275
164,22incl. BTW
164,22incl. BTW

164,22incl. BTW
| Type | Bovengedeelte |
|---|---|
| Boormaat in metrisch | 40,00 mm |
| Metrische Pistondiameter | 39,96 mm |
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Pistondiameter | 39,96 mm |
| Zijkap Coating | Ongecoat |
| Boor - Overmaat Metrisch | Standaard |
| Engine Type | 2-Takt |
| Pistondmateriaal | 4032 Aluminiumlegering |
| Slaglengte | 39,20 mm |
|---|---|
| Boorgat - Overmaat | Standaard |
| Verplaatsing | 49 cc |
| Boordiameter | 40,00 mm |
| Model | Gesmeede Serie |
| Productnaam | Zuiger- en Pakkingenset |
| Stuks | Kit |
| Merk | WISECO |
| Strokelengtemetriek | 39,20 mm |
