WISECO - PISTON KIT W/GASKETS - 09030287
288,98incl. BTW
288,98incl. BTW

288,98incl. BTW
| Type | Bovengedeelte |
|---|---|
| Boormaat in metrisch | 67,00 mm |
| Metrische Pistondiameter | 66,94 mm |
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Pistondiameter | 66,94 mm |
| Zijkap Coating | Ongecoat |
| Boor - Overmaat Metrisch | Standaard |
| Engine Type | 2-Takt |
| Pistondmateriaal | 4032 Aluminiumlegering |
| Slaglengte | 70,80 mm |
|---|---|
| Boorgat - Overmaat | Standaard |
| Verplaatsing | 246 cc |
| Boordiameter | 67,00 mm |
| Model | Pro-Lite |
| Productnaam | Herbouwkit |
| Stuks | Kit |
| Merk | WISECO |
| Strokelengtemetriek | 70,80 mm |
