WISECO - PISTON KIT W/GASKETS - 09030294
236,87incl. BTW
236,87incl. BTW

236,87incl. BTW
| Type | Bovengedeelte |
|---|---|
| Boormaat in metrisch | 52,00 mm |
| Metrische Pistondiameter | 51,95 mm |
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Pistondiameter | 51,95 mm |
| Zijkap Coating | ArmorGlide® |
| Boor - Overmaat Metrisch | +4,00 mm |
| Engine Type | 2-Takt |
| Pistondmateriaal | 4032 Aluminiumlegering |
| Slaglengte | 46,80 mm |
|---|---|
| Boorgat - Overmaat | +4,00 mm |
| Verplaatsing | 99.4 cc |
| Boordiameter | 52,00 mm |
| Model | Pro-Lite |
| Productnaam | Zuiger- en Pakkingenset |
| Stuks | Kit |
| Merk | WISECO |
| Strokelengtemetriek | 46,80 mm |
