WISECO - PISTON KIT W/GASKETS - 09030474
380,32incl. BTW
380,32incl. BTW

380,32incl. BTW
| Type | Bovengedeelte |
|---|---|
| Boormaat in metrisch | 95,00 mm |
| Metrische Pistondiameter | 94.94 mm |
| Rijstijl | Off-Road , ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Pistondiameter | 94,94 mm |
| Zijkap Coating | ArmorGlide® |
| Compressieverhouding imperiaal | 12,0:1 |
| Compressieverhouding | 12,0:1 |
| Engine Type | Vier-takt |
| Pistondmateriaal | 2618 Aluminiumlegering |
|---|---|
| Slaglengte | 62,00 mm |
| Verplaatsing | 439 cc |
| Boordiameter | 95,00 mm |
| Model | Gesmeede Serie |
| Productnaam | Herbouwkit |
| Stuks | Kit |
| Merk | WISECO |
| Strokelengtemetriek | 62,00 mm |
