WISECO - PISTON KIT W/GASKETS - 09030477
384,63incl. BTW
384,63incl. BTW

384,63incl. BTW
| Type | Bovengedeelte |
|---|---|
| Boormaat in metrisch | 94,00 mm |
| Metrische Pistondiameter | 93,92 mm |
| Rijstijl | ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Pistondiameter | 93,92 mm |
| Zijkap Coating | ArmorGlide® |
| Compressieverhouding imperiaal | 10,5:1 |
| Compressieverhouding | 10,5:1 |
| Engine Type | Vier-takt |
| Pistondmateriaal | 2618 Aluminiumlegering |
|---|---|
| Slaglengte | 64,80 mm |
| Verplaatsing | 450 cc |
| Boordiameter | 94,00 mm |
| Model | Gesmeede Serie |
| Productnaam | Herbouwkit |
| Stuks | Kit |
| Merk | WISECO |
| Strokelengtemetriek | 64,80 mm |
