WISECO - PISTON KIT W/GASKETS - 09030485
377,30incl. BTW
377,30incl. BTW

377,30incl. BTW
| Type | Bovengedeelte |
|---|---|
| Boormaat in metrisch | 88,00 mm |
| Metrische Pistondiameter | 87,95 mm |
| Rijstijl | Off-Road , ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Pistondiameter | 87,95 mm |
| Zijkap Coating | Ongecoat |
| Compressieverhouding imperiaal | 11,0:1 |
| Compressieverhouding | 11,0:1 |
| Engine Type | Vier-takt |
| Pistondmateriaal | 2618 Aluminiumlegering |
|---|---|
| Slaglengte | 70,00 mm |
| Verplaatsing | 397 cc |
| Boordiameter | 88,00 mm |
| Model | Gesmeede Serie |
| Productnaam | Herbouwkit |
| Stuks | Kit |
| Merk | WISECO |
| Strokelengtemetriek | 70,00 mm |
