WISECO - PISTON KIT W/GASKETS - 09030490
244,-incl. BTW
244,-incl. BTW

244,-incl. BTW
| Type | Bovengedeelte |
|---|---|
| Rijstijl | ATV |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Compressieverhouding imperiaal | 10,25:1 |
| Boor - Overmaat Metrisch | Standaard |
| Compressieverhouding | 10,25:1 |
| Pistondmateriaal | Aluminium , Gesmeed |
| Slaglengte | 67,00 mm |
|---|---|
| Boorgat - Overmaat | Standaard |
| Verplaatsing | 249 cc |
| Boordiameter | 66,00 mm |
| Productnaam | Herbouwkit |
| Stuks | Elk |
| Merk | WISECO |
| Boormaat in metrisch | 66,00 mm |
