WISECO - PISTON KIT W/GASKETS - 09030505
253,95incl. BTW
253,95incl. BTW

253,95incl. BTW
| Type | Bovengedeelte |
|---|---|
| Boormaat in metrisch | 75,00 mm |
| Metrische Pistondiameter | 74,95 mm |
| Rijstijl | ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Pistondiameter | 74,95 mm |
| Zijkap Coating | Ongecoat |
| Compressieverhouding imperiaal | 12,0:1 |
| Compressieverhouding | 12,0:1 |
| Engine Type | Vier-takt |
| Pistondmateriaal | 2618 Aluminiumlegering |
|---|---|
| Slaglengte | 57,30 mm |
| Verplaatsing | 246 cc |
| Boordiameter | 75,00 mm |
| Model | Gesmeede Serie |
| Productnaam | Herbouwkit |
| Stuks | Kit |
| Merk | WISECO |
| Strokelengtemetriek | 57,30 mm |
