WISECO - PISTON KIT W/GASKETS - 09030508
362,27incl. BTW
362,27incl. BTW

362,27incl. BTW
| Type | Bovengedeelte |
|---|---|
| Boormaat in metrisch | 102,00 mm |
| Metrische Pistondiameter | 101,94 mm |
| Rijstijl | UTV , ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Pistondiameter | 101,94 mm |
| Zijkap Coating | ArmorGlide® |
| Compressieverhouding imperiaal | 9,2:1 |
| Compressieverhouding | 9,2:1 |
| Engine Type | Vier-takt |
| Pistondmateriaal | 2618 Aluminiumlegering |
|---|---|
| Slaglengte | 84,00 mm |
| Verplaatsing | 686 cc |
| Boordiameter | 102,00 mm |
| Model | Gesmeede Serie |
| Productnaam | Herbouwkit |
| Stuks | Kit |
| Merk | WISECO |
| Strokelengtemetriek | 84,00 mm |
