WISECO - PISTON KIT W/GASKETS - 09030512
261,78incl. BTW
261,78incl. BTW

261,78incl. BTW
| Type | Bovengedeelte |
|---|---|
| Boormaat in metrisch | 64,00 mm |
| Metrische Pistondiameter | 63,95 mm |
| Rijstijl | Off-Road , Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Pistondiameter | 63,95 mm |
| Zijkap Coating | ArmorGlide® |
| Boor - Overmaat Metrisch | Standaard |
| Engine Type | 2-Takt |
| Pistondmateriaal | 4032 Aluminiumlegering |
| Slaglengte | 60,00 mm |
|---|---|
| Boorgat - Overmaat | Standaard |
| Verplaatsing | 193 cm³ |
| Boordiameter | 64,00 mm |
| Model | Pro-Lite |
| Productnaam | Herbouwkit |
| Stuks | Kit |
| Merk | WISECO |
| Strokelengtemetriek | 60,00 mm |
