WISECO - PISTON KIT W/GASKETS - 09030534
313,04incl. BTW
313,04incl. BTW

313,04incl. BTW
| Type | Bovengedeelte |
|---|---|
| Boormaat in metrisch | 72,00 mm |
| Metrische Pistondiameter | 71,94 mm |
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Pistondiameter | 71,94 mm |
| Zijkap Coating | ArmorGlide® |
| Boor - Overmaat Metrisch | Standaard |
| Engine Type | 2-Takt |
| Pistondmateriaal | 4032 Aluminiumlegering |
| Slaglengte | 73,00 mm |
|---|---|
| Boorgat - Overmaat | Standaard |
| Verplaatsing | 297 ccm |
| Boordiameter | 72,00 mm |
| Model | Pro-Lite |
| Productnaam | Herbouwkit |
| Stuks | Kit |
| Merk | WISECO |
| Strokelengtemetriek | 73,00 mm |
