WISECO - PISTON KIT W/GASKETS - 09030550
339,78incl. BTW
339,78incl. BTW

339,78incl. BTW
| Type | Bovengedeelte |
|---|---|
| Boormaat in metrisch | 66,40 mm |
| Metrische Pistondiameter | 66,35 mm |
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Pistondiameter | 66,35 mm |
| Zijkap Coating | ArmorGlide® |
| Boor - Overmaat Metrisch | Standaard |
| Engine Type | 2-Takt |
| Pistondmateriaal | 4032 Aluminiumlegering |
| Slaglengte | 72,00 mm |
|---|---|
| Boorgat - Overmaat | Standaard |
| Verplaatsing | 249 cc |
| Boordiameter | 66,40 mm |
| Model | GP Serie |
| Productnaam | Zuiger- en Pakkingenset |
| Stuks | Kit |
| Merk | WISECO |
| Strokelengtemetriek | 72,00 mm |
