WISECO - PISTON KIT W/GASKETS - 09030552
399,43incl. BTW
399,43incl. BTW

399,43incl. BTW
| Type | Bovengedeelte |
|---|---|
| Compressieverhouding | 12,5:1 |
| Boor - Overmaat Metrisch | Standaard |
| Compressieverhouding imperiaal | 12,5:1 |
| Zijkap Coating | ArmorGlide® |
| Pistondiameter | 95,94 mm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Metrische Pistondiameter | 95,94 mm |
| Boormaat in metrisch | 96,00 mm |
| Engine Type | Vier-takt |
| Pistondmateriaal | 2618 Aluminiumlegering |
|---|---|
| Merk | WISECO |
| Stijl | Hoge Compressie |
| Stuks | Kit |
| Productnaam | Herbouwkit |
| Model | Gesmeede Serie |
| Boordiameter | 96,00 mm |
| Verplaatsing | 449 CC |
| Boorgat - Overmaat | Standaard |
| Slaglengte | 62,10 mm |
| Strokelengtemetriek | 62,10 mm |
