WISECO - PISTON KIT W/GASKETS - 09030558
375,77incl. BTW
375,77incl. BTW

375,77incl. BTW
| Type | Bovengedeelte |
|---|---|
| Boormaat in metrisch | 77,00 mm |
| Metrische Pistondiameter | 76,95 mm |
| Rijstijl | Off-Road , Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Pistondiameter | 76,95 mm |
| Zijkap Coating | ArmorGlide® |
| Compressieverhouding imperiaal | 13,5:1 |
| Compressieverhouding | 13,5:1 |
| Engine Type | Vier-takt |
| Pistondmateriaal | 2618 Aluminiumlegering |
|---|---|
| Slaglengte | 53,60 mm |
| Verplaatsing | 250 cc |
| Boordiameter | 77,00 mm |
| Model | Gesmeede Serie |
| Productnaam | Herbouwkit |
| Stuks | Kit |
| Merk | WISECO |
| Strokelengtemetriek | 53,60 mm |
