WISECO - PISTON KIT W/GASKETS - 09030571
300,33incl. BTW
300,33incl. BTW

300,33incl. BTW
| Type | Bovengedeelte |
|---|---|
| Boor - Overmaat Metrisch | +5,00 mm |
| Compressieverhouding imperiaal | 10,5:1 |
| Zijkap Coating | Ongecoat |
| Pistondiameter | 77,95 mm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Metrische Pistondiameter | 77,95 mm |
| Boormaat in metrisch | 78,00 mm |
| Compressieverhouding | 10,5:1 |
| Engine Type | Vier-takt |
| Pistondmateriaal | 2618 Aluminiumlegering |
|---|---|
| Merk | WISECO |
| Stuks | Kit |
| Productnaam | Herbouwkit |
| Model | Gesmeede Serie |
| Boordiameter | 78,00 mm |
| Verplaatsing | 250 cc |
| Boorgat - Overmaat | +5,00 mm |
| Slaglengte | 59,50 mm |
| Strokelengtemetriek | 59,50 mm |
