WISECO - TOP END BEARING - B1038
24,15incl. BTW
24,15incl. BTW

24,15incl. BTW
| Type | Bovengedeelte |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Binnendiameter Metrisch | 15 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 20 mm |
| Lengtemaat | 178 mm |
| Toepassing | Zuiger |
| Buitendiameter | 20 mm |
| Binnendiameter | 15 mm |
|---|---|
| Lengte | 17,8 mm |
| Grootte | Standaard |
| Materiaal | Aluminium , Siliconen |
| Productnaam | Lager |
| Stuks | Elk |
| Merk | WISECO |
| Rijstijl | Off-Road |
