WISECO - WISECO PISTON HON 1.0MM - 339M05700
165,73incl. BTW
165,73incl. BTW

165,73incl. BTW
| Merk | WISECO |
|---|---|
| Boormaat in metrisch | 57,00 mm |
| Metrische Pistondiameter | 56.94 mm |
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Pistondiameter | 56,94 mm |
| Zijkap Coating | Ongecoat |
| Boor - Overmaat Metrisch | +1,00 mm |
| Engine Type | 2-Takt |
| Pistondmateriaal | 4032 Aluminiumlegering |
|---|---|
| Slaglengte | 50,00 mm |
| Boorgat - Overmaat | +1,00 mm |
| Verplaatsing | 123 cc |
| Boordiameter | 57,00 mm |
| Model | Gesmeede Serie |
| Productnaam | Pistoonkit |
| Stuks | Kit |
| Strokelengtemetriek | 50,00 mm |
