WISECO - WISECO PISTON HON .50MM - 338M07050
209,73incl. BTW
209,73incl. BTW

209,73incl. BTW
| Merk | WISECO |
|---|---|
| Boormaat in metrisch | 70,50 mm |
| Metrische Pistondiameter | 70.45 mm |
| Rijstijl | UTV , Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Pistondiameter | 70,45 mm |
| Zijkap Coating | Ongecoat |
| Boor - Overmaat Metrisch | +0,50 mm |
| Engine Type | 2-Takt |
| Pistondmateriaal | 4032 Aluminiumlegering |
|---|---|
| Slaglengte | 64,40 mm |
| Boorgat - Overmaat | +0,50 mm |
| Verplaatsing | 248 cc |
| Boordiameter | 70,50 mm |
| Model | Gesmeede Serie |
| Productnaam | Pistoonkit |
| Stuks | Kit |
| Strokelengtemetriek | 64,40 mm |
