WISECO - WISECO PISTON HUSQ .50MM - 137M07000
206,78incl. BTW
206,78incl. BTW

206,78incl. BTW
| Merk | WISECO |
|---|---|
| Boormaat in metrisch | 70,00 mm |
| Metrische Pistondiameter | 69,95 mm |
| Rijstijl | Off-Road , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Pistondiameter | 69,95 mm |
| Zijkap Coating | Ongecoat |
| Boor - Overmaat Metrisch | +0,50 mm |
| Engine Type | 2-Takt |
| Pistondmateriaal | 4032 Aluminiumlegering |
|---|---|
| Slaglengte | 64,50 mm |
| Boorgat - Overmaat | +0,50 mm |
| Verplaatsing | 244,70 cc |
| Boordiameter | 70,00 mm |
| Model | Gesmeede Serie |
| Productnaam | Pistoonkit |
| Stuks | Kit |
| Strokelengtemetriek | 64,50 mm |
