WISECO - WISECO PISTON KAW 1.0MM - 149M06100
184,80incl. BTW
184,80incl. BTW

184,80incl. BTW
| Merk | WISECO |
|---|---|
| Metrische Pistondiameter | 60,92 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Pistondiameter | 60,92 mm |
| Zijkap Coating | ArmorGlide® |
| Boor - Overmaat Metrisch | +1,00 mm |
| Engine Type | 2-Takt |
| Pistondmateriaal | Gesmeed , 4032 Aluminiumlegering |
|---|---|
| Slaglengte | 59,70 mm |
| Boorgat - Overmaat | +1,00 mm |
| Boordiameter | 61,00 mm |
| Model | Gesmeede Serie |
| Productnaam | Pistoonkit |
| Stuks | Kit |
| Boormaat in metrisch | 61,00 mm |
