WISECO - WISECO PISTON KAW STD. - 369M04950
144,99incl. BTW
144,99incl. BTW

144,99incl. BTW
| Merk | WISECO |
|---|---|
| Boormaat in metrisch | 49,50 mm |
| Metrische Pistondiameter | 49,45 mm |
| Rijstijl | Off-Road , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Pistondiameter | 49,45 mm |
| Zijkap Coating | Ongecoat |
| Boor - Overmaat Metrisch | Standaard |
| Engine Type | 2-Takt |
| Pistondmateriaal | 4032 Aluminiumlegering |
|---|---|
| Slaglengte | 51,80 mm |
| Boorgat - Overmaat | Standaard |
| Verplaatsing | 99 cc |
| Boordiameter | 49,50 mm |
| Model | Gesmeede Serie |
| Productnaam | Pistoonkit |
| Stuks | Kit |
| Strokelengtemetriek | 51,80 mm |
