WISECO - WISECO PISTON YAM 1.0MM - 222M04800
134,61incl. BTW
134,61incl. BTW

134,61incl. BTW
| Merk | WISECO |
|---|---|
| Boormaat in metrisch | 48,00 mm |
| Metrische Pistondiameter | 47,95 mm |
| Rijstijl | Off-Road , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Pistondiameter | 47,95 mm |
| Zijkap Coating | Ongecoat |
| Boor - Overmaat Metrisch | +1,00 mm |
| Engine Type | 2-Takt |
| Pistondmateriaal | 4032 Aluminiumlegering |
|---|---|
| Slaglengte | 42,00 mm |
| Boorgat - Overmaat | +1,00 mm |
| Verplaatsing | 72 cc |
| Boordiameter | 48,00 mm |
| Model | Gesmeede Serie |
| Productnaam | Pistoonkit |
| Stuks | Kit |
| Strokelengtemetriek | 42,00 mm |
