WISECO - WISECO PISTON YAM .50MM - 374M06650
165,73incl. BTW
165,73incl. BTW

165,73incl. BTW
| Merk | WISECO |
|---|---|
| Boormaat in metrisch | 66,50 mm |
| Metrische Pistondiameter | 66,45 mm |
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Pistondiameter | 66,45 mm |
| Zijkap Coating | Ongecoat |
| Boor - Overmaat Metrisch | +0,50 mm |
| Engine Type | 2-Takt |
| Pistondmateriaal | 4032 Aluminiumlegering |
|---|---|
| Slaglengte | 50,00 mm |
| Boorgat - Overmaat | +0,50 mm |
| Verplaatsing | 172 cm³ |
| Boordiameter | 66,50 mm |
| Model | Gesmeede Serie |
| Productnaam | Pistoonkit |
| Stuks | Kit |
| Strokelengtemetriek | 50,00 mm |
